При русі в озері катера назустріч хвилям вони 8 разів за 2 с вдаряють об його ніс, при попутному -

за цей же час 4. Визначити щвидкість поширення хвиль та швидкість катера. Відстань між одним із гребенів і найближчою впадиною 2м. ДУЖЕ ТЕРМІНОВООО!!! ДАЮ 50 БАЛІВ!!!

Ответы на вопрос

Отвечает Калмагамбетова Арай.
U=S/t, 1)S1=8*l, t=1c 2) S2=4*l, t=1c, де l=2 м. в 1) Uк+Uр=S1/1(c) 2) Uк-Uр=S2/1(c) . Два рівняння і дві змінні, тому система вирішується. Чисельне знаходження швидкості катера і річки залишаю на вас.