У нагрівнику під час згоряння 4,2 кг сухих дров було отримано 84 МДЖ теплоти. Визначте ккд

нагрівник.​

Ответы на вопрос

Отвечает Сербин Женя.

Ответ:

44%

Объяснение:

Q1=84МДж

Q=q*m

q=45200кДЖ/кг

Q2=45200*4,2=189000кДж=189МДж

к.к.д=Q1*100/Q2=84*100/189=44%