Яку роботу виконує метан (СН.) масою 320 г під час ізобарного нагрівання 20 К?


Ответы на вопрос

Отвечает Орешков Влад.

Ответ:

3324 Дж

Объяснение:

m=0.32 кг    M=0.016 кг/моль (CH₄)    ΔT=20 K    A=?

===

p=const

A=(m/M)*R*ΔT=(0.32/0.016)*8.31*20=3324 Дж

====================================