Першу половину шляху мотоцикліст їхав зі швидкістю 100 км/год другу половину шляху зі швидкістю 50

км/год знайти середню швидкість мотоцикліста на всьому шляху

Ответы на вопрос

Отвечает Филатов Александр.

Ответ:

66.7 км/ч

Объяснение:

1/2s    100     t1

1/2s      50       t2

t1= 0.5s/100

t2=0.5s/50

t=0.5s/100+0.5s/50=1.5s/100

s=1/2s+1/2s=s

v=s/t=s/1.5s/100=66.7 км/ч