Який ККД теплового двигуна ,що виконав корисну роботу 80кДж якщо при повному згорянні палива

виділилася енергія 200кДж?

Ответы на вопрос

Отвечает Шакиров Фархат.

Ответ: 40%

Объяснение:

Дано:

Ап=80кДж

Аз=200кДж

==========

η-?

η=Ап/Аз=80/200=0,4*100%=40%