Сто балів пліз треба здавати через 1 Обчисли об'єм чавунного тіла, вага якого в стані спокою

дорівнює 280 н.

Ответы на вопрос

Отвечает Кубышкин Степан.

Ответ:

V=m/p;

p(чавуну)=7000кг/м^3;

m=F/g=280H/10м/с^2=28кг.

V=28кг/7000кг/м^3=0.004 м^3