Гумовий шнур під дією тіла масою 1 кг розтягнувся на 10 см. Вкажіть, на скільки збільшиться

видовження шнура (в см), якщо до тіла додатково докласти зусилля в 20 Н​

Ответы на вопрос

Отвечает Нагиева Сабина.
M1g=1*10=10Н
m2g=m1g+20H=10+20H=30H
10Н-10см
30Н-Хсм
Х=30*10/10=30см
Збільшиться на 30-10=20см