Зливок жовтого металу неправильної форми обережно занурили у наповнену літрову банку з водою. Коли

зливок витягли, виявилося, що банка наполовину порожня. Чи може цей зливок бути золотим, якщо його маса 4,5 кг?​

Ответы на вопрос

Отвечает Иванов Пётр.

Из опыта мы определили объем тела.

V=0,5 л=0,5 дм³=500 см³

плотность ρ=m/V=4500 г/500 см³=9 г/см³=9 000 кг/м³.

Плотность золота 19,3 г/см³.

Это не золото и даже не серебро. Близко к меди.