Напруга на виході з генератора 220 В. До споживача потужністю 400 Вт підходить струм 2 А. Визначити

, скільки втраченої напруги в лініях електропередач. Срочно допоможіть даю 50 балів

Ответы на вопрос

Отвечает Лукашов Саша.

Відповідь:

ΔU=20v

Пояснення:

P=U*I⇒U=P/I⇒400/2=200v    втрати в лінії ΔU дорівнюють різниці напруг генератора і споживача    220-200=20