На якій відстані два точкових заряди 25 і 32 нКл відштовхуються один від одного із силою 0,5 мН

Пожалуйста розписать!!!​

Ответы на вопрос

Отвечает Богаевская Анна.

Ответ:

r=12 см

Объяснение:

F=k*\frac{q1q2}{r^{2} }

F=9*10^9*\frac{25*10^{-9}*32*10^{-9}  }{r^{2} } =>r^2=9*10^9*\frac{25*10^{-9}*32*10^{-9}  }{F}

r^2=14400*10^-6

r=120*10^-3

В.:r=12 см