СРООООООЧНО ДАЮ 30 БАЛОВ Дід, взявшись за ріпку, розвиває силу 500 Н, баба – 150 Н, внучка – 40

Н, Жучка – 25 Н, Варварка – 15 Н, Сіроманка – 4 Н. Знайти рівнодійну їхньої сили, що намагаються діяти в один бік вздовж однієї прямої?​ 2. Два хлопчики пхнуть вантаж із силами 100 Н і 150 Н. Чому дорівнює рівнодійна цих сил, якщо сили спрямовані в одному напрямку?​

Ответы на вопрос

Отвечает Даниленко Юля.

Ответ:

1. = 734 Н; 2. = 250 Н

Объяснение:

1.

F1 = 500 H Fрівн = F1+F2+F3+F4+F5+F6=

F2 = 150 H = 500+150+40+25+15+4=734 H

F3 = 40 H

F4 = 25 H

F5 = 15 H

F6 = 4 H

Fрівн = ?

2. F1 = 100 H Fрівн = F1+F2 = 100 H+150 H =

F2 = 150 H = 250 H

Fрівн = ?