5.1. Астронавт здійснив подорож із Землі на місяць. У скільки разів відрізняють ся маса й вага

астронавта на Місяці та на Землі, якщо прискорення вільного Н падіння на поверхні Місяця дорівнює 1,6 а на поверхні Землі - 9,8 ​

Ответы на вопрос

Отвечает Енковский Максим.

Ответ:

6,125

Объяснение:

P = mg

P1 = 1,6 * m

P2 = 9,8 * m

P2/P1 = P∆

P∆ = 9,8/1,6 = 6,125