Тіло масою 2кг виконує коливання на пружині жорсткість якої 200Н/м з амплітудою 8см. Знайти

період, частоту і циклічну частоту коливань. Запишіть рівняння х=х(t) гармонічних коливань тіла .

Ответы на вопрос

Отвечает Машин Виталий.

Ответ:

Объяснение:

Дано:

m = 2 кг

k = 200 Н/м

A = Δx = 8 см = 0,08 м

______________

T - ?

ν - ?

ω - ?

x(t) - ?

Период колебаний пружинного маятника:

T = 2π·√ (m/k) = 2·3,14·√ (2 / 200)  ≈  0,63 с

Частота:

ν = 1 / T = 1 / 0,63 ≈ 1,6 Гц

Циклическая частота:

ω = 2π / T = 2·3,14 / 0,63 ≈ 10 c⁻¹

Уравнение колебаний:

x(t) = A·sin (ω·t)

x(t) = 0,08·sin (10·t)  м