До пружини жорсткістю 200 Н/М підвісили вантаж . Пружина видовжилась на 5 см . Яка масса вантажу?.​


Ответы на вопрос

Отвечает Акулинина Марина.

Ответ: 100г

Объяснение:

Дано:

х=5см=0,05м

k=200Н/м

------------------

m-?

F=kx=200*0,05=1Н

m=F/g=1/10=0,1кг=100г