Визначити внутрішній опір джерела електричної енергії, якщо ЕРС джерела складає 55 В, а зовнішній

опір, на який замкнено джерело 12 Ом. Згідно умови задачі потрібно скористатись формулою (20) закону Ома для всього кола, з якої вивести величину опору внутрішньої частини кола. СРОЧНО !!

Ответы на вопрос

Отвечает Бакшеева Анюта.

Ответ:

Объяснение:

E = 55 В      ЄДС

R = 12 Ом      внешнее сопротивление

r = ?     внутреннее сопротивление

E = I*(R+r)   Закон Ома для полной цепи

отсюда найдем внутренее сопротивление.

r = (E/I) - R = (55 / I) - 12 =

нужен ток I

В условии не написано!