кулька заряд якої -6,4 нКл дотикається до такої ж незарядженої кульки скільки електронів перейшло з

однієї кульки на іншу​

Ответы на вопрос

Отвечает Ільяс Аділь.

Ответ:

Объяснение:

Дано:

q₁ = - 6,4 нКл = - 6,4·10⁻⁹ Кл

q₂ = 0

e = - 1,6·10⁻¹⁹ Кл  - заряд электрона

______________

N - ?

1)

Суммарный заряд до взаимодействия:

Q = q₁ + q₂ = - 6,4·10⁻⁹ + 0  = - 6,4·10⁻⁹  Кл

2)

После соприкосновения заряд на каждом шарике:

q₁' = q₂' = q = Q / 2 = (- 6,4·10⁻⁹) / 2 = - 3,2·10⁻⁹  Кл

3)

Число электронов:

N = q / e

N = (- 3,2·10⁻⁹ ) / (- 1,6·10⁻¹⁹) = 2·10¹⁰

Отвечает Рафальский Егор.

Ответ:2*10^10

Объяснение: Див. додаток