-----СРОЧНО!!!МОГУ ПЕРЕВЕСТИ НА РУССКИЙ----- Кулька, заряд якої -6,4 нКл, дотикається до такої ж

незарядженої кульки. Скільки електронів перейшло з однієї кульки на іншу? Якою стане сила взаємодії між кульками, якщо їх розвести на відстань 10 см?

Ответы на вопрос

Отвечает Иваненко Алина.
Q1=-6.4*10^-9 Кл   r=0.1 м     e=-1.6*10^-19 Кл     N=?     F=?
=====
q2=q1/2=-6.4*10^-9/2=-3.2*10^-9 Кл
N=q2/e=3.2*10^-9/(1.6*10^-19)=2*10^10
F=k*q2²/r²=9*10^9*(3.2*10^-9)²/0.01=9.216*10^-6 H
================================