ДАЮ 30 БАЛІВ! 1. Укажіть величину сили тяжіння, яка діє на дівчинку масою 40 кг. 2. Людина масою

60 кг несе два однакових відра води. Визначте масу відра з водою, якщо вага людини з відрами 900 Н.

Ответы на вопрос

Отвечает Сапарғали Эльвира.

Відповідь:

1. 400H 2. 1 відро = 15 кг

Пояснення:

1.  Fтяж = m*g

Fтяж = 40*10=400H

2. P=m*g

m=P/g

m=900/10=90кг

90-60=30 кг(відра)

30/2 =15 кг (1 відро)