Визначте роботу, яку виконує людина, повільно піднімаючи на 60 см під водою камінь масою 50 кг й

об’ємом 0,02 м3. Густина води — 103 кг/м3. Вважайте, що g = 10 м/с2. А) 360 Дж Б) 300 Дж В) 180 Дж Г) 120 Дж

Ответы на вопрос

Отвечает Калдыбай Амина.

Работа дорівнює добутка силі на  его шлях,  в даному випадку на висоту підйому.

A=Fh

Зараз на камінь діють дві сили Архімедова і тяжкості, причому їх вектори спрямовані в протилежні сторонці, тому рівнодійна буде різность двух сил

A=(F(т)-F(а))×h

F(т)=mg                  F(а)=ρ(в)Vg

A=(mg-ρ(в)Vg)×h=gh×(m-ρ(в)V)=10м/с²×0,6м×(50кг-0,02м³×1030кг/м³) = 176,4 Дж≈180 Дж

P.S ты невірно вказав(ла)  густину воді, прісна буде 1000 кг/м³, солона 1030  кг/м³