Під час рівномірного руху санок із сталевими полозками в горизонтальному напрямку виникає сила

тертя 20Н .Яка маса санок, якщо коефіцієнт тертя 0.02?

Ответы на вопрос

Отвечает Дешевов Тимофей.

Ответ:

FTP. = u - N, где u - коэффициент трения, N - сила опоры :

20=0,02*N, N=20:0,02=1000 .

N=P=mg : 1000=m*10, m=100 кг.