обчислити силу тертя при гальмуванні автомобиля якщо його маса 1.5т, кофіціент тертя ковзання 0.7.

Який гальмовий шлях та час його гальмування , якщо автомоюіль їхав зі швидкістю 72 км/год

Ответы на вопрос

Отвечает Аникин Кирилл.

Ответ:

F=10500H

t≈2,85c

S≈28,57м

Объяснение:

m=1,5т=1500кг

ŋ=0,7

V⁰=0

V=72км/год=20м/с

F;t;S-?

F=ŋ×N=ŋ×m×q=0,7×1500×10=10500H

N=m×q

a=F/m=10500/1500=7м/с²

t=(V-V⁰)/a=(20-0)/7≈2,85c

S=(V²-Vo²)/2×a=(20²-0²)/2×7=400/14≈28,57м