Обчислити силу тертя при гальмуванні автомобіля, якщо його маса 1,5т, коефіцієнт тертя дорівнює

0,7. Який гальмівний шлях та час його гальмування, якщо автомобіль мав швидкість 72 км/ год ?

Ответы на вопрос

Отвечает Буркитбаев Азамат.

Ответ:

F=10500H;

t≈2,85c

S≈28,57м

Объяснение:

m=1,5т=1500кг

ŋ=0,7

V⁰=0

V=72км/год=20м/с

F;t;S-?

F=ŋ×N=ŋ×m×q=0,7×1500×10=10500H

N=m×q

a=F/m=10500/1500=7м/с²

t=(V-V⁰)/a=(20-0)/7≈2,85c

S=(V²-Vo²)/2×a=(20²-0²)/2×7=400/14≈28,57м