. Тіло рухаться рівноприскорено без початкової швид. кості, його прискорення дорівнює 2 м/с².

Визначте швидкість руху тiла через 1 с пiсля початку руху: че рез 3 с: через 10 с.​

Ответы на вопрос

Отвечает Малинович Назар.

Основна формула  v=v₀+at

початкова швідкість дорівнює 0, тобто S=at

t=1с ⇒v=2м/с²×1с=2м/c

t=3с ⇒v=2м/с²×3с=6 м/c

t=10 с ⇒ v=2м/с²×10с=20 м/с