лижник що рухається зі швидкістю 1м/с, починае спускатися з гори. Визначите довжину спуску, якщо

лижник пройхав його за 10с. Вважайте, що прискорення лижника було незминым и доривнювало 0..5 м/с2

Ответы на вопрос

Отвечает Плотникова Диана.

Ответ: 35м

Объяснение:

Дано:

Vo=1м/с

t=10c

a=0,5м/с²

-----------------

S-?

S=Vot+at²/2=1*10+0,5*10²/2=35м