Під час переміщення по ділянці кола заряду 4 Кл електричне поле виконало роботу 0,1 кДж. Визначте

напругу на цій ділянці.

Ответы на вопрос

Отвечает Бекренёв Илья.

Ответ:

Объяснение:

q = 4 Кл

A = 0,1 кДж = 100 Дж

U - ?

=============

Работа тока:

A = U·q

Тогда напряжение:

U = A / q = 100 / 4 = 25 B

Отвечает Голота Валера.

Ответ:

A = U·q

U = A / q = 100 / 4 = 25 B