Помогите решить задачу до 18.00 З якою силою відштовхуються два заряди 1нКл та 2нКл що знаходяться

на відстані 3см. ПЖ повний розв'язок

Ответы на вопрос

Отвечает Мейрам Аружан.

q₁=1нКл=10⁻⁹Кл

q₂=2нКл=2×10⁻⁹Кл

r=3см=3×10⁻²м

F=k×q₁×q₂÷r²

k=9×10⁹ Н*м²/Кл²  постійна величина закону Кулона

F=9×10⁹ Н*м²/Кл²×10⁻⁹Кл×2×10⁻⁹Кл÷(3×10⁻²м)²=2×10⁻⁵ Н