Період піврозпаду Актинію-225 становить 5 діб. Яка частина ядер залишиться у зразку через 25 діб?


Ответы на вопрос

Отвечает Черлёнок Тимофей.

Ответ:N=N0/2^t/T

N/N0=1/2^t/T

1/16=1/2^t/T

t/T=2^4       t=4*T=4*25=100сут

Объяснение: