ДОПОМОЖІТЬ БУДЬ ЛАСКА!!!! у зразку міститься 1,6•10¹⁰ ядер ізотопу Бісмуту - 214, період

піврозпаду якого 20 хвилин. Скільки ядер Бісмуту залишаться у зразку через 2 години?​

Ответы на вопрос

Отвечает Скрябина Елизавета.

Объяснение:

Дано:

N₀ = 1,6·10¹⁰

T = 20 мин

t = 1 час = 60 мин

_____________

N - ?

Запишем закон радиоактивного распада в виде:

N = N₀·2⁻ⁿ

Найдем n:

n = t / T = 60 / 20 = 3

Тогда:

N = 1,6·10¹⁰·2⁻³ = 1,6·10¹⁰ / 2³ = 1,6·10¹⁰ / 8 = 2·10⁹