Обчисліть об'єм, який займає 56г карбон (ІІ) оксиду СО за н.у.​


Ответы на вопрос

Отвечает Карпович София.

Ответ:

Дано: m(CO)=56г. V=v•Vm. V(CO)=2•22,4=44,8л

Знайти:. v=m/M. v(CO)=56/28=2моль

V(CO)-?