СРОЧНО! ФІЗИКА 7 КЛАС Під час тривалої роботи кінь розвиває сталу силу 600Н. який максимальний

вантаж він може везти на санках масою 120 кг якщо коефіцієнт тертя 0.05​

Ответы на вопрос

Отвечает Одинцова Варя.

Відповідь:

Дано: F=Fтр

F=600H Fтр=u-N

u=0,05 N=mg

m1=120кг

m=? Fтр=u(m+m1)g

Пояснення:

m=F/g×u-m=600H/9,8м/с²×0,05-100кг=1124,5кг