під час тривалої роботи кінь розвиває силу 600н. який максимальний вантаж може він вивезти на

санках маса яких 100кг якщо коефіцієнт тертя санок об сніг 0,05

Ответы на вопрос

Отвечает Беллон Роман.
Пусть х -масса груза, сила тяги должна быть равна суммарной силе сопротивления от трения: 600=0.05*(100+х)*10=50+0.5х, 550=0.5х, х=1100кг -ответ