Електрична праска на протязі 5 хв нагрівається від джерела при силі струму 2А . Скільки електронів

пройде через праску?

Ответы на вопрос

Отвечает Загинайлов Артем.

Ответ:

Объяснение:

t = 5 мин = 300 с

I = 2 A

e = 1,6·10⁻¹⁹ Кл

N - ?

==========

Число электронов:

N = q / e = I·t / e = 2·300 / (1,6·10⁻¹⁹) = (600 / 1,6)·10¹⁹ = 3,75·10²¹