СРОЧНО ДАМ 20 БАЛОВ Для рівномірного переміщення тіла по дорозі прикладають силу 800H маса тіла

400 кг Який коефіціент тертя тіла об дорогу?

Ответы на вопрос

Отвечает Ларькова Ксения.
Дано:
F=800H
m=400кг
Найти:
k-?
Решение:
F=k*m
K=F/m.
K=800/400=2
Отвечает Смирнов Евгений.

решение на фото ..........