Яка сила тертя діє на ковзаняра масою 50 кг, що рухається piвномірно горизонтальною поверхнею

льоду? Коефішієнт тертя ковзанів по льоду 0,015.

Ответы на вопрос

Отвечает Груздева Саша.

Ответ: 7,5Н

Объяснение:

Дано:

m=50кг

μ=0,015

-------------

F-?

F=Fт*μ=mgμ=50*10*0,015=7,5Н

Отвечает Мерзлякова Даша.

Ответ:

Дано:

m=50кг


μ=0,015

F-?

Объяснение:

F=Fт*μ=mgμ=50*10*0,015=7,5Н