Електричну лампу з маркуванням "U=36в P=75вт" потрібно приєднати до джерела струму послідовно з

резистором для роботи приладів у нормальному режимі слід використати резистор з маркуванням: а)"1 А, 200 Ом"; б)"5А 50 Ом"; в)"1.5 А 150 Ом" г)"0.5 А 400 Ом" (Ответ обязательно с объяснением)

Ответы на вопрос

Отвечает Андрієшин Олег.

Ответ: б)

Объяснение: Оскільки P=U*I, то сила струму при нормальному режимі лампи І=Р/U=75/36≈2,1 А. Резистори а), в), г) при такій силі струму вийдуть з ладу - "перегорять" . Резистор з маркуванням "5А ,50 Ом" вийде з ладу при  силі струму > 5 А, тому його можна використовувати в колах з силою струму 2,1 А