Поможіть пожалуста . Визначити опір R мідного дроту який має довжину 50см і площу поперечного

перерізу 0,5мм²(p=17нОм•м=1,7•10⁸Oм·м)​

Ответы на вопрос

Отвечает Рукосуев Александр.

Ответ: 0,0175 Ом

Объяснение:

Дано:

l=50см=0,5м

S=0,5мм²

ρ=0,0175 Ом*мм2/м

-------------------------------

R-?

R=ρl/S=0,0175*0,5/0,5=0,0175 Ом