під час аварійного гальмувавання автомобілі який рухається зі швидкістю 20м/с зупинвся через 5 с

визначити гальмівний шлях даю 20 балов​

Ответы на вопрос

Отвечает Kylchik Anna.
Ответ:

Объяснение:
V=20м/с
t= 5с
S=V*t=20м/с*5с=100м