Два тіла А і В мають електричні заряди qa =0 Кл і qв= - 30 Кл відповідно. Чому станут рівні їх

заряди, після дотику?​

Ответы на вопрос

Отвечает Новиков Вадим.

Ответ:

Объяснение:

Після дотику іх заради будут дорівнювати -30

q1+q2=0-30=-30