Срочно!! Даю 100 баллов Як зміниться сила взаємодії двох однакових металевих кульок які мали

заряди 1мкКл та 5мкКл та перебували на відстані 0.5м одна від одної якщо їх з'єднали а потім розвели на таує відстань?

Ответы на вопрос

Отвечает Barbq-Junior Андрюха.

Ответ: 1,8

Объяснение:

Дано:

q1=1мкКл=1*10⁻⁶Кл

q2=5мкКл=5*10⁻⁶Кл

r=0,5м

-----------------

F2/F1-?

F1=kq1q2/r²=9*10⁹*1*10⁻⁶*5*10⁻⁶/0,5²=0,18Н

После того, когда заряды свели и опять развели, заряды их стали по 3мкКл

F2=kq1q2/r²=9*10⁹*3*10⁻⁶*3*10⁻⁶/0,5²=0,324Н

F2/F1=0,324/0,18=1,8

Сила их взаимодействия увеличилась в 1,8раз