Рівняння руху тіла для швидкості має вигляд V=20-3t. Визначте імпульс тіла через 3 секунди після

початку руху, якщо маса тіла дорівнює 300 г..

Ответы на вопрос

Отвечает Райский Денис.

Ответ:

P=3.3 кг×м/с

Объяснение:

m=300г=0.3кг

V=20-3t

t=3

________/

V=V0-at

V3=20-3×3=11

P=mV

P3=mV3=3.3кг×м/с