СРОЧНО ПОЖАЛУЙСТА На український літак Ан-225 діє сила тяжіння 6,4 МН. Визначте масу літака.

Відповідь подайте в тоннах​

Ответы на вопрос

Отвечает Усманова Алина.

Объяснение:

Дано

Fт=6,4 МН=6,4×10⁶ Н

g≈10 Н/кг

Найти

m=?

Решение

Fт=m×g

m= Fт÷g

m=6,4×10⁶ ÷ 10 =6,4×10⁵ кг = 640×10³ кг =640 т

Ответ: 640 тонн