Допоможіть! Ідеальний газ ізохорно нагріли від 17°С до 307°С. Як при цьому змінився тиск цього

газу? Масу газу вважати незмінною.

Ответы на вопрос

Отвечает Симоненко Ирина.

Відповідь:

Збільшиться в 2 рази

Пояснення:

Ізохорний означає сталий об'єм

Т1 = 273+17 = 290 К (Кельвінів)

Т2 = 273+307 = 580 К

Т2/Т1 = Р2/Р1

Р2/Р1 = 580/290 = 2

Р2 збільшилось в 2 рази в порівнянні з Р1 (початковим тиском)

P.S. Теж деколи роблю по декілька питань))

Можеш на мої питання відповісти щось, видаляти не буду, бо сам вже зробив