Жорсткість пружини становить 40 н/м на сільки розиягнеться пружина під дією 40Н


Ответы на вопрос

Отвечает Різник Лєна.
Дано: k=40 Н/м; F=40 H; x - ?
По закону Гука
F=kx
x=F/k
х=40/40=1 метр.
Ответ: 1 м.