В електричному колі через резистор, при напрузі 18 Вольтів проходить струм 2 Ампери. Знайдіть опір

рещистора. Даю 30 балів!!!

Ответы на вопрос

Отвечает Медведев Валера.

Ответ: 9 Ом

Объяснение: U=18 В

                        I= 2 А

                        R -?

I=  U/R

R=U/I

R=18/2=9