Отдаю 20 балов! Каток, що працює на шосе, чинить на нього тиск 400 000 Н/м². Площа опори катка

0,12 м². Чому дорівнює вага цього катка?​

Ответы на вопрос

Отвечает Фокина Арина.

Ответ:

P = 48 000 Н

Объяснение:

p = 400 000 Н/м² = 400 000 Па

S = 0,12 м²

=============================

P - ?

p = F/S

в данном случае F = P:

p = P/S  =>  P = pS

P = 400 000 * 0,12 = 48 000 Н