Опір провідника 15 Ом.Через провідник за 6 хв.пройшов заряд 150 Кл. Знайдіть напругу на провіднику​


Ответы на вопрос

Отвечает Седов Данил.

Дано:

R=15 Ом

t=6 хв=360 с

q=150 Кл

U-?

Розв'язання:

I=q/t=150/360≈0,42 А

U=IR≈0,42×15=6,25 В

Відповідь:U=6,25 В.