Два позитивні заряди 2 нКл і 3 нКл розташовані на відстані 2 см один від одного. з якою силою

заряди взаємодіють k 9•10⁹ H•m²/Kл²​

Ответы на вопрос

Отвечает Коченова Ирина.

Ответ: 135 мкН

F=9*10^9 Н*м²/Кл²* 2*10^-9 Кл* 3*10^-9 Кл / 4*10^-4 м²=13,5*10^-5 H=135*10^-6 H==135 мкН