Визначте, який тиск чинить на лід людина масою 65 кг, якщо площа його опори в черевиках дорівнює

0,07 м2.​

Ответы на вопрос

Отвечает Гаркавый Евгений.

Дано:

m=65 кг

S=0,07 м2

g≈9,8 Н/кг

p-?

Розв'язання:

p=F/S=mg/S=65×9,8/0,07=9100 Па

Відповідь:p=9100 Па.