Під час прямолінійного рівноприскоренного руху за 2c швидкість руху тіла зменшилася від 5 до 1 м/с.

Чому дорівнює модуль прискорення? ( Я не розумію чому за формулою (а = v - v⁰/t) у відповіді в мене виходе від'ємна, хоча правильна відповідь додатня). ​

Ответы на вопрос

Отвечает Валько Дарья.

Ответ: 2м/с²

Объяснение:

Дано:

t=2c

Vo=5м/с

V=1м/с

-------------

а-?

Движение равнозамедленное, поэтому:

V=Vo+at

a=(V-Vo)/t=(1-5)/2=-2м/с²

|a|=2м/с²