Автомобіль, рушаючи з місця, набув швидкості 24 м/с протягом 10с. Прискорення автомобіля

дорівнює... 1) 24 м/с2 2) 2,4 м/с2 3) 1,2 м/с2 4) 10 м/с2​

Ответы на вопрос

Отвечает Борщ Саша.

Ответ: 2,4м/с²

Объяснение:

Дано:

Vo=0м/с

V=24м/с

t=10c

-------------

a-?

V=Vo+at

V=at

a=V/t=24/10=2,4м/с²